Logo

Angličtina Téměř Pro Každého

Jana Magdoňová

sample-1

Kurzy obecné angličtiny

Docházkové kurzy ve Šternberku. Klasické kurzy probíhají jednou týdně 90 minut. V kurzu je maximálně 16 žáků, ale častěji méně. Kurzy jsou určeny především pro dospělé, ale navštěvují je i žáci druhého stupně základních škol a studenti středních škol, kteří si chtějí prohloubit nebo upevnit znalosti ze školy.

- více -

Firemní kurzy

Podle přání zákazníka jsou firemní kurzy organizovány buď jako skupinové nebo individuální. Náplní kurzu je obecná angličtina pro začátečníky nebo angličtina přizpůsobená pokročilosti studentů nebo oboru firmy. Výuka může probíhat v sídle zákazníka nebo v učebně lektorky.

- více -

Individuální výuka

Ideální pro každého, kdo chce výuku na míru pro sebe. Doba, obsah i tempo výuky se řídí individuálními potřebami zákazníka. Za cenu individální výuky může kurz probíhat v režimu učitel-student nebo v případě zájmu a přibližně stejné úrovně znalostí zákazníků v režimu učitel-dva studenti . Doba kurzu je flexibilní.

- více -

Výuka one-to-one on line

Individuální výuka pro ty, kteří nemají možnost nebo čas docházet na výuku, ale mají spolehlivé připojení na internet. Výuka spojuje klasickou metodu individuální výuky učitel-žák s moderní technologií přenosu obrazu a zvuku po internetu. Učitel přijde za vámi do kanceláře nebo domů pomocí webové kamery. Lekce si zákazník objedná telefonicky nebo mailem.

- více -

news śkolní prázdniny od 21.2.

V době školních prázdnin v pondělí 21.2, úterý 22.2. a ve středu 23.2. se kurzy nekonají.

Jana

  Vloženo : 2022-02-15 00:00:00 

news Školní rok 2021 - 2022

Milí studenti,

jak mnozí víte, od 1.září nastupuji do školy, takže mé možnosti soukromé výuky se pravděpodobně značně omezí. Budu se snažit uspokojit vaše vzdělávací a společenské potřeby, ale zatím si netroufám odhadnout, jak to bude vypadat. Pokud budete mít zájem pokračovat, dejte mi vědět a domluvíme se individuálně.

Jana

  Vloženo : 2021-08-26 00:00:00