Logo

Angličtina Téměř Pro Každého

Jana Magdoňová

sample-1

Kurzy obecné angličtiny

Docházkové kurzy ve Šternberku. Klasické kurzy probíhají jednou týdně 90 minut. V kurzu je maximálně 16 žáků, ale častěji méně. Kurzy jsou určeny především pro dospělé, ale navštěvují je i žáci druhého stupně základních škol a studenti středních škol, kteří si chtějí prohloubit nebo upevnit znalosti ze školy.

- více -

Firemní kurzy

Podle přání zákazníka jsou firemní kurzy organizovány buď jako skupinové nebo individuální. Náplní kurzu je obecná angličtina pro začátečníky nebo angličtina přizpůsobená pokročilosti studentů nebo oboru firmy. Výuka může probíhat v sídle zákazníka nebo v učebně lektorky.

- více -

Individuální výuka

Ideální pro každého, kdo chce výuku na míru pro sebe. Doba, obsah i tempo výuky se řídí individuálními potřebami zákazníka. Za cenu individální výuky může kurz probíhat v režimu učitel-student nebo v případě zájmu a přibližně stejné úrovně znalostí zákazníků v režimu učitel-dva studenti . Doba kurzu je flexibilní.

- více -

Výuka one-to-one on line

Individuální výuka pro ty, kteří nemají možnost nebo čas docházet na výuku, ale mají spolehlivé připojení na internet. Výuka spojuje klasickou metodu individuální výuky učitel-žák s moderní technologií přenosu obrazu a zvuku po internetu. Učitel přijde za vámi do kanceláře nebo domů pomocí webové kamery. Lekce si zákazník objedná telefonicky nebo mailem.

- více -

news Stále nic...

Milí studenti,

pokud sledujete opatření vyhlašovaná vládou, je vám jasné, že se v kurzu hned tak nesejdeme. Je konec ledna a příští týden mělo začít druhé pololetí. Nezačne a z našeho prvního pololetí máme splněnu tak polovinu. Takže pokud máte dál trpělivost, počkáme, až se situace zlepší. Pokud ne, je několik možností.

1. Sejdeme se na Skypu. Má to svá úskalí, není to totéž jako vidět se osobně, ale je to možnost.

2. Vyberete si předplacené hodiny v individuálních hodinách. Každému by vyšly tři až čtyři 45minutové individuální hodiny, podle toho, jak jsme v kterém kurzu stihli mít hodiny na podzim.

3. Vrátím vám poměrnou část kurzovného.

Dejte mi vědět, pokud chcete kteroukoli z nabízených možností. A jinak - budeme čekat.

Take care and stay healthy.

Jana

  Vloženo : 2021-01-28 00:00:00 

news Kurzy stále nebudou

Milí studenti,

protože jsou prodloužena omezující opatření, novoroční zahájení výuky je nadále odloženo do odvolání.

Jana

  Vloženo : 2021-01-09 00:00:00 

news Začátek roku 2021

Leden 2021 nezačíná zrovna vesele. Musím opět zrušit do odvolání docházkové kurzy kvůli covidovým opatřením. Individuální hodiny zůstávají, kontaktujte mě, pokud chcete přejít na Skype.

Všem přeji v novém roce hodně sil, trpělivosti a hlavně zdraví.

Jana

  Vloženo : 2021-01-02 00:00:00